Bestyrelsen

Her på siden giver vi dig et overblik over, hvem der egentlig er med i bestyrelsen hos Korshøjhallen. Er der spørgsmål eller lignende så tag endelig fat i den ansvarlige. Du er selvfølgelig også velkommen til at kontakte hallen direkte på telefon 8644 2015 eller sende os en mail til centerleder.korshojhallen@gmail.com og vi vil svare tilbage hurtigst muligt.

Allan Dankvardt Nielsen

Formand

+45 2011 6433
allan.dankvardt@gmail.com

Claus Andersen

Medlem

+45 8644 2015
andersen.naja@teliamail.dk

Frank Pedersen

Centerleder

+45 2287 1878
centerleder@korshojhallen.dk

Heino Rasmussen

Næstformand

+45 2031 1040
bavnevej164@gmail.com

Christian Moestrup

Medlem

+45 8644 2015
moesgaardmaler@gmail.com

Lone Friis

Kasserer

+45 2721 9555
lone@lfregnskab.dk

Bente Friis Mogensen

Medlem

+45 6168 2900
bente.friis.mogensen@gmail.com

Christian Thomasen

Medlem

+45 2016 2325
tcthomasen@c.dk

Heidi Dyrholm

Medlem

+45 6060 5869
Heidi.dyrholm@gmail.com